cozy pavilion

  • 130 m²
  • 4 sypialni
  • 3 łazienki

Wieża zegarowa Deira znajduje się maksymalnie 1 km od 8-pokojowego apartamentu cozy pavilion Dubaj, natomiast Al Ghurair Mosque znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest w ciągu prawie 10 min jazdy od dworca kolejowego Stacja Business Bay i w odległości krótkiego spaceru od przystanku autobusowego 601001 Ghurair City 1.

Obiekt oferuje balkon, zewnętrzną część siedzącą i pełnowymiarową kuchnię i wychodzi na miasto. W tym apartamencie jest 2 lazienki. Do dyspozycji Gości jest oddzielna toaleta i prysznic.

Apartament cozy pavilion posiada aneks kuchenny.

Apartament o powierzchni 130 m² jest usytuowany w dzielnicy Deira, w nie więcej niż 550 metrach od stacji metra Al Rigga. Popularne miejsca w okolicy to Dom szejka Saida Al Maktuma w około 3 km. 25 min piechotą od 1-pokojowego apartamentu cozy pavilion znajduje się również Wielki Meczet w Dubaju. Apartament leży w odległości 5 km od lotniska Dubaj.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near cozy pavilion Dubaj
Al Karama Close To Subway
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Al Karama Close To Subway

3.2 km od nieruchomości
USD 93 USD 84
za noc
Dala Apartment 2Bhk
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dala Apartment 2Bhk

5.2 km od nieruchomości
USD 98 USD 88
za noc
Marbella Holiday Homes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Marbella Holiday Homes

6.7
Przyjemny 676 opinii
5.5 km od nieruchomości
USD 93 USD 84
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    3,3 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Union Square
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Fryzjer/salon piękności
    • Obsługa porządkowa
    • Wynajem samochodów
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Sklepy/ usługi komercyjne
    • Szczęśliwa godzina

    W kuchni

    • Wspólna kuchnia
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Meble ogrodowe

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Winda
    • Bankomat
    • Gaśnice
    • Karta dostępu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 22:00
    Wyjazd: od 07:00 do 11:00
    Numer licencji0509924393
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament cozy pavilion akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament cozy pavilion nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie cozy pavilion jest kuchnia?
      W apartamencie cozy pavilion goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    3,3 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Union Square
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    cozy pavilion Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij